KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257129
nr 1425 7129
Georg Lodström
(1915-1972), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 53x64, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:18:33
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Georg Lodström
Läs mer om Georg Lodström